Николија Зелен, ученица првог разреда ОШ „Браћа Новаков“, освојила је 2. место на међународном турниру у ритмичкој гимнастици у Осијеку. На такмичењу су учествовали такмичари из осам земаља. СРЕБРО ЗА НИКОЛИЈУПодели ово:Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Facebook (Opens in new window)Like this:Like Loading... Related