Стручни органи, активи и  тимови

Члан 130

У установи директор образује следеће тимове:

1) тим за инклузивно образовање;

2) тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања;

3) тим за самовредновање;

4) тим за обезбеђивање квалитета и развој установе;

5) тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва;

6) тим за професионални развој;

7) друге тимове за остваривање одређеног задатка, програма или пројекта.

 

Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе

 

  • Дара Крунић, координатор тима
  • Ивана Милић, педагог
  • Катица Гајић, професор српског језика
  • Милован Пејак, професор разредне наставе
  • Радимирка Вуковић, професор српског језика
  • Медоварски Мирослава, васпитач
  • Горан Баћанов, локална самоуправа
  • Мишко Бељичка, представник родитеља
  • Ђока Милић, директор

 

 

Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва

 

  • Биљана Хорват, професор разредне наставе – координатор тима
  • Ивана Милић, педагог
  • Александра Пулисак, наставник енглеског језика
  • Снежана Поповић, наставник информатике и рачунарства
  • Александар Игић, наставник технике и технологије
  • Петар Остојин, представник локалне самоуправе
  • Лазар Панин, представник родитеља
  • Ђока Милић, директор

 

 

Тим за инклузивно образовње

 

  • Наташа Абаџић, професор разредне наставе – координатор рада тима
  • Весна Туторов, васпитач
  • Мирослав Хложан, професор разредне наставе
  • Душица Јовин, професор географије
  • Горан Перић, наставник историје
  • Петар Николић, педагошки асистент
  • Ивана Милић, педагог
  • Владимир Шимо, психолог
  • Ђока Милић, директор

 

 

 

Тим за самовредновање рада школе

  • Горан Перић – координатор
  • Снежана Поповић – наставник информатике и рачунарства
  • Mирослава Медоварски – васпитач
  • Наталија Ушјак – професор разредне наставе
  • Милован Пејак – професор разредне наставе
  • Александра Пулисак – професор енглеског језика
  • Марјена Сурови – професор словачког језика
  • Јасмина Поповић – професор физике
  • Александра Цирар – вероучитељ
  • Владимир Голуб – мастер математичар
  • Мишко Бељичка – родитељ
  • Катица Гајић – помоћник директора школе

 

 

 

Тим за професионални развој

 

  • Горана Штрбац, професор разредне наставе – координатор тима
  • Марија Милосављев, професор српског језика
  • Нада Торовић, професор разредне наставе
  • Даниела Пап-Лазаров, васпитач
  • Наташа Абаџић, професор разредне наставе
  • Ивана Милић, педагог
  • Ђока Милић, директор

 

 

 

Тим за професионалну орјентацију ученика

  • Ивана Милић, координатор
  • Владимир Шимо, психолог
  • Петар Николић, педагошки асистент
  • Ђока Милић, директор
  • Милош Спасојевић, одељењски старешина VIII-1
  • Ивана Вучић, одељењски старешина VIII-2
  • Владимир Голуб, одељењски старешина VIII-3
  • Марјена Сурови, одељењски старешина VII-1
  • Горан Перић, одељењски старешина VII-2
  • Александар Игић, одељењски старешина VII-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тим за заштиту деце и ученика од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

  • Владимир Шимо – психолог, координатор
  • Ивана Милић – педагог
  • Биљана Станић – секретар школе
  • Петар Николић – педагошки асистент
  • Ђока Милић – директор
  • Весна Туторов – васпитач
  • Даниела Пап Лазаров – васпитач
  • Миланка Ђурица – професор разредне наставе
  • Радимирка Вуковић – професор енглеског језика
  • Марија Милосављев – професор српског језика
  • Милош Спасојевић – наставник физичког васпитања

Стручни актив за развој школског програма

 

Стручни сарадници

  • Ивана Милић – педагог школе

Припремни предшколски програм

  • Светлана Пајић – припремни предшколски програм

Разредна настава

  • Милана Пандуров – први разред
  • Биљана Хорват – други разред
  • Анка Нинков – трећи разред
  • Горана Штрбац – четврти разред
  • Мирослав Хложан – први и трећи разред, настава на словачком језику
  • Јармила Крижан – други и четврти разред, настава на словачком језику

Предметна настава

  • Марија Милосављев – српски језик
  • Катица Гајић – српски као нематерњи језик
  • Ивана Вучић – енглески језик
  • Владимир Голуб – математика
  • Велизар Лековић – биологија
  • Јасмина Поповић – физика
  • Горан Перић – историја
  • Мирјана Радивојков-Лукић – музичка култура
  • Милкица Лучић – физичко и здравствено васпитање
  • Биљана Маљковић-Илић – хемија
  • Марија Керавица – руски језик
  • Душица Јовин – географија
  • Марјена Сурови – словачки језик
  • Александар Игић – техника и технологија
  • Снежана Поповић – информатика и рачунарство
  • Звонко Јелић – ликовна култура
  • Јарушка Феркова – верска настава Словачке евангелистичке а.в. цркве
  • Александра Цирар – верска настава (Православни катихизис)
  • Катица Николић – ромски језик са елементима националне културе
  • Нада Торовић – координатор стручног актива

 

 

 

Стручни актива за развојно планирање

  • Јармила Крижан – координатор
  • Биљана Хорват – представник наставника разредне наставе
  • Весна Туторов – представник васпитача
  • Милош Спасојевић – представник наставника предметне наставе
  • Владимир Шимо – представник стручних сарадника
  • Ђока Милић – директор школе
  • Катица Гајић – помоћник директора школе
  • Далибор Пејак – представник родитеља
  • Милан Крагуљац– представник локалне самоуправе
  • Гордана Токмановић – ученик

 

 

Тим за израду пројеката

 

  • Ивана Вучић – координатор тима
  • Драгана Васић – професор енглеског језика
  • Биљана Попов – наставник разредне наставе
  • Јармила Крижан – професор разредне наставе
  • Ивана Милић – педагог
  • Ђока Милић – директор школе
  • Катица Гајић – помоћник директора школе

 

 

 

Ученички Парламент

 

  • задужени : Душанка Јањић, професор српског језика

 

VII-1  Бранислава Ушјак, Анка Хложан

VII-2  Гордана Токмановић, Мила Глиџић

VII-3  Матија Лазаров, Милан Станковић

VIII-1  Сара Боћански, Милица Цетиња

VIII-2  Немања Грбић, Михајло Нинков

VIII-3  Дуња Николић, Стеван Убавин

Одбор Дечјег савеза

 

  • Весна Туторов – васпитач
  • Биљана Попов – наставник разредне наставе
  • Наталија Ушјак – професор разредне наставе
  • Мирослав Хложан – професор разредне наставе
  • Марјена Сурови – професор словачког језика
  • Милкица Лучић – професор физичког васпитања

 

 

 

Подмладак Црвеног крста

задужени:

  • Маљковић Биљана – професор хемије и биологије
    • Марија Керавица – професор руског језика
    • Јасмина Поповић – професор физике

 

 

 

Тим за развој школског спорта и спортских активности

Тим за спровођење овог програма чине:

  • Анка Нинков – професор разредне наставе
  • Силвија Гашић – професор разредне наставе
  • Радмила Вјештица – професор разредне наставе
  • Милован Пејак – професор разредне наставе
  • Милош Спасојевић – професор физичког васпитања
  • Милкица Лучић – професор физичког васпитања
  • Ђока Милић – директор

 

 

Чланови Комисије за екскурзије:

 

  • Биљана Станић, секретар
  • Анка Нинков, наставник разредне наставе
  • Силвија Гашић, професор разредне наставе
  • Светлана Хајровић, професор историје
  • Павле Блатњицки, професор географије
  • Милкица Лучић, професор физичког васпитања
  • Ђока Милић, директор школе

 

 

 

Тим за интерни и екстерни маркетинг

 

  • Ђока Милић, директор
  • Ивана Милић, педагог
  • Катица Гајић, професор српског језика
  • Марија Милосављев, професор српског језика
  • Радимирка Вуковић, професор српског језика
  • Сурови Марјена, професор словачког језика
  • Јарушка Феркова, професор словачког језика
  • Миљана Узуров – професор информатике и рачунарства

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тим за вођење сајта школе, фејсбук страницу и  ИК технологију:

 

  • Александар Игић, координатор тима
  • Снежана Поповић, наставник информатике и рачунарства
  • Миљана Узуров, професор информатике и рачунарства
  • Даниела Пап Лазаров, васпитач
  • Марија Милосављев, професор српског језика
  • Јарушка Феркова, професор словачког језика
  • Ивана Милић, педагог
  • Ђока Милић, директор
Print Friendly, PDF & Email