САНДУЧЕ ПОВЕРЕЊА

НЕ размишљај много о томе да ли је твој проблем

“Мали“ или „Велики“, “Решив“ или „Нерешив“,

да ли проблем имају и

„Други“ или само Ти.

Довољно је да проблем, дилему, питање опишеш и убациш у Сандуче поверења. Твоје „Сандуче поверења“ ће се потрудити да Ти што пре буде сарадник и разреши дилему.

Садржај Твоје поруке може бити и похвала, предлог, сугестија.

Сваког петка сандуче се отвара и у току наредне недеље добићеш одговор.

Ускоро ће постојати и сандуче поверења на сајту школе. Ako више волиш електронску комуникацију радуј се. Своје питање, предлог, сугестију, похвалу напиши мејлом на следеће адресе:

ppskolasilbas@neobee.net ili pedagog.silbas@gmail.com

АКО НИСИ ЗАДОВОЉАН/НА ОДГОВОРОМ, АКО ТЕ ПРОБЛЕМ И ДАЉЕ МУЧИ, ОБРАТИ СЕ ПОНОВО ЗА ПОМОЋ/ПОДРШКУ.

„ТВОЈЕ САНДУЧЕ ПОВЕРЕЊА ЋЕ СЕ ТРУДИТИ ДА ТИ ПОМОГНЕ!

ХВАЛА ТИ НА ПОВЕРЕЊУ ТВОЈЕ „САНДУЧЕ“

Браво, проблем си решио!