Ученици IV-2 одељења заједно са учитељицом Биљаном Хорват и родитељима обележили су 17.11. у част превремено рођене деце и самим тим послали свима нама веома важу животу поруку. Инспирисани својим вршњаком Борисом Ломеном, желели су да малим знаком пажње укажу на важности и величину овог датума. Учитељица је направила квиз у ком су деца и родитељи имали прилику да виде колико се познају. Након тога су пустили балоне за све дивове који се тренутно боре за највећу животну битку. Наш Борис ће сада памтити своју животну битку по лепој успомени и несебичној подршци својих вршњака.
Хвала родитељима и деци на безусловној подршци, а учитељи Биљани Хорват што је мајчину идеју спровела у дело.












































