Raspored dopunske nastave, dodatnog rada i slobodnih aktivnosti za Silbaš

Raspored dopunske nastave, dodatnog rada i slobodnih aktivnosti za Silbaš u poslednjoj nedelji decembra 2018. godine

r/b Ime i prezime predmet utorak

25.12.

sreda

26.12

četvrtak

27.12.

 

 

 
1 Hložan Miroslav       9,05-10,00    
2 Pandurov Milana       9,05-10,00    
3 Ninkov Anka       9,05-10,00    
4 Gašić Silvija       9,05-10,00    
5 Križan Jarmila       9,05-10,00    
6 Jaroslav Mučaji       9,05-10,00    
7 Popović Snežana informatika 8,20-10,00        
8 Mirjana Radivojkov Lukić muzička kultura   7,30-9,05      
9 Jelić Zvonko likovna kultura 7,30-9,05        
10 Zagorac Milovan tehničko obraz. 9,05-10,00        
11 Spasojević Miloš fizičko vasp.          
12 Svetlana Hajrović istorija   7,30-9,05      
13 Lidija Damjanović biologija     7,30-9,05    
14 Biserka Spasojević geografija 7,30-9,05        
15 Leković Velizar biologija     7,30-9,05    
16  Biljana Maljković- hemija   9,05-10,00      
17 Jasmina Popović fizika    

 

7,30-9,05    
18 Aleksandra Pandurov matematika   7,30-9,05 7,30-9,05    
19 Pandurov Zdravko matematika 7,30-9,05   7,30-9,05    
20 Katica Gajić srpski jezik kao nematernji 7,30-9,05        
21 Vuković Radimirka srpski jezik 7,30-9,05 7,30-9,05      
22 Janjić  Dušanka srpski jezik   7,30-9,05 7,30-9,05    
23 Bilanović Biljana engleski jezik   7,30-9,05 7,30-9,05    
24 Surovi Marjena

 

slovački jezik   7,30-9,05 7,30-9,05    
25 Keravica Marija ruski jezik  

 

  7,30-9,05    
26 Ivaz Fatima ruski jezik  

 

       
27 Aleksandra Pulisak engleski jezik   7,30-10,00      
28 Petar Nikolić Romski jezik sa elementima  nacionalne kulture   9,05-10,00      

 

Raspored dopunske nastave Parage

r/b Ime i prezime predmet utorak

25 12.

sreda

26.12

petak

27.12.

1 Abadžić Nataša   8,20-10,00 8,20-10,00  
2 Vještica Radmila   8,20-10,00 8,20-10,00  
3 Popov Biljana  

 

8,20-10,00 8,20-10,00  
4. Torović Nada  

 

8,20-10,00 8,20-10,00  
5. Aleksandra Pulisak  

 

8,20-10,00
6. Petar Nikolić  

 

10,00- 1140  

 

Raspored dopunske,dodatne nastave i slobodnih aktivnosti za  Despotovo

r/b Ime i prezime predmet utorak

25.12.

sreda

26.12

četvrtak

27.12.

1 Pejak Milovan raz.nastava 7,30 -8,15 7,30 -8,15  
2. Ušjak Natalija raz.nastava   7,30 –9,00 7,30 –9,00  ?
3. Đurica Milanka raz.nastava 7,30 -8,15 7,30 -8,15  
4. Štrbac Gorana raz.nastava 7,30 -8,15 7,30 -8,15  
5. Mirjana Radivojkov Lukić muzička kultura   8,20-10,00  
6. Ivana Vučić engleski jezik   8,20-10,00  
7. Marija  Milosavljev srpski jezik 7,30 -8,15 8,20-10,00  
8. Keravica Marija ruski jezik 8,20 -10,00    
9. Golub Vladimir matematika   8,20-10,00 8,20 -10,00
10. Žarko Delić fizika   8,20 -10,00  
11. Sanja Babić Ugrenović Hemija/ biologija 8,20-10,00    
12. Leković Velizar biologija   8,20-10,00  
13. Biserka Spasojević geografija   7,30 – 8,15  
14. Vještica Vladimir likovna kult. 8,20 -10,00    
15. Popović Snežana informatika   8,20-10,00  
16. Lučić Milkica,

Jelena Patak

fizičko vasp.      
17. Zagorac Milovan T.O   7,30 – 8,15  
18. Svetlana Hajrović istorija 8,20 -10,00    
19. Pavle Blatnjicki geografija     8,20 -10,00
20. Gabrijela Guba istorija      
21. Igić Aleksandar TO     8,20 -10,00
Print Friendly, PDF & Email
RASPOREDI DOPUNSKE, DODATNE I SLOBODNIH AKTIVNOSTI

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

%d bloggers like this: