Učenicima koji se ističu svojim ponašanjem i rezultatima u radu omogućen je odlazak na vikend putovanje u Bagremaru u organizaciji Crvenog krsta i Opštinske uprave Bačka Palanka.

Po mišljenju Razvojnog tima škole dostojni ovog putovanja bili su naši učenici 8. razreda:

Nina Medovarski, Melani Majera, Aleksandra Popov, Todor Božin, Ankica Popin i Branislava Vujkov.

Evo nekoliko rečenica od strane naših učenika:

„Kada smo došli u odmaralište vrlo ljubazno ugostili su nas volonteri Crvenog krsta. Dočekali su nas sa svečanim ručkom. Ostali smo tamo tri dana. Za ta tri dana naučili smo mnogo toga: kako i gde je nastao crveni krst, ko ga je osnovao, kako da pružimo prvu pomoć. Pored toga smeštaj i hrana bili su dobri kao i odnos volontera prema nama. Vikend odmor u odmaralištu je za mene značio predivno iskustvo. Svima bih preporučio da posete odmaralište.“

VIKEND PUTOVANJE U BAGREMARU