Жељан нових изазова, ученик другог разреда Стефан Шушница одважио се да један школски час буде у улози своје учитељице Радмиле Вјештицана предмету Свет око нас. Стефан је испланирао сваки сегмент часа чија је тема била Врсте саобраћаја. Припремио је и низ наставних помагала, као напр. штап који му је служио да показује одређене детаље везане за саобраћај, донео је и неке своје играчке како би што боље презентовао ову наставну тему. Није недостајала ни Power Point презентација коју је такође припремио уз помоћ своје учитељице. Спремно је одговарао на постављена питања, а како би проверио знање својих другара, припремио је и квиз. Час од 45 минута био је заиста испуњен, донео је новине и  веома је обрадовао све који су на том часу били присутни – ученикеII 3 разреда, њихову учитељицу Радмилу, као и Стефанове родитеље – Бранислава и Емили Шушница.

УЧЕНИК У УЛОЗИ НАСТАВНИКА