Dana 5. februara 2018. godine u našoj školi u okviru profesionalne orijentacije učenika održana je promocija Gimnazije „Jan Kolar“ iz Bačkog Petrovca. Profesori i učenici ove škole detaljno su informisali naše osmake i njihove roditelje o radu i uspesima ove škole. Predstvili su smerove koje će učenici moći da upišu, a to su: opšti smer na slovačkom jeziku, opšti smer na srpskom jeziku, računarstvo i informatika za učenike sa posebnim sposobnostima na slovačkom jeziku i trogodišnji smer kuvara na slovačkom jeziku. Važno je napomenuti da ova Gimnazije ima u okviru škole i dom za učenike.

Gosti su doneli našoj školskoj biblioteci i vredan poklon – knjige na srpskom i slovačkom jeziku.

Pozvani su svi roditelji i osmaci da dođu kod njih na DAN OTVORENIH VRATA koji će biti organizovan 21. aprila 2018. godine

PROMOCIJA GIMNAZIJE „JAN KOLAR“