Дана 5. фебруара 2018. године у нашој школи у оквиру професионалне оријентације ученика одржана је промоција Гимназије „Јан Колар“ из Бачког Петровца. Професори и ученици ове школе детаљно су информисали наше осмаке и њихове родитеље о раду и успесима ове школе. Предствили су смерове које ће ученици моћи да упишу, а то су: општи смер на словачком језику, општи смер на српском језику, рачунарство и информатика за ученике са посебним способностима на словачком језику и трогодишњи смер кувара на словачком језику. Важно је напоменути да ова Гимназије има у оквиру школе и дом за ученике.

Гости су донели нашој школској библиотеци и вредан поклон – књиге на српском и словачком језику.

Позвани су сви родитељи и осмаци да дођу код њих на ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА који ће бити организован 21. априла 2018. године

ПРОМОЦИЈА ГИМНАЗИЈЕ „ЈАН КОЛАР“