Понедељак 8.6.2020. године окупио је осмаке из Силбаша и Деспотова у фискултурној сали наше школе у Силбашу. Директор школе, Ђока Милић поздравио је наше матуранте за које је уприличена мала свечаност – уручена су им сведочанства и дипломе уз присуство одељењских старешина Радимирке Вуковић (VIII-1), Александре Пандуров (VIII-2) и Марије Керавица (VIII-3), као и педагога школе Иване Дикић и психолога Владимира Шима. Ученике је поздравила и бивша педагогица наше школе Рајка Чабрило.
Ученици који награђени посебним дипломама због својих успеха и постигнућа на разним такмичењима су: Хелена Бабић (биологија и православни катихизис),
Валентина Ђурић (хемија),Тамара Хложан (хемија, биологија, словачки језик, математика, српски језик као нематерњи, верска настава СЕАВЦ), Слободан Торовић (физичко васпитање), Славко Јелић (физичко васпитање), Мартин Ширка (физичко васпитање), Софија Мирков (српски језик), Никола Миросављевић (физичко васпитање),
Александар Дикић (физичко васпитање), Ненад Косић (физичко васпитање), Марко Ристић (физичко васпитање), Атанасије Темеринац (српски језик, математика, историја, физичко васпитање и верска настава – православни катихизис).
Носиоци дипломе „Вук Караџић“ су:
• Валентина Ђурић;
• Хелена Бабић;
• Слободан Торовић;
• Тамара Хложан;
• Софија Мирков;
• Александар Дикић;
• Атанасије Темеринац.

Ђак генерације је Тамара Хложан.

НАШИ МАТУРАНТИ