Nagrada – treće mesto u kategoriji trećeg i četvrtog razreda obradovala je naše učenice IV/2 odeljenja Anđelu Kepčija i Bojanu Babić koje su zajedničkim trudom nacrtale Crkvu Svete Trojice u Kovačici  na likovnom konkursu „Crkve i svetitelji“ u organizaciji Srpske Pravoslavne Crkve u Bačkoj Palanci.

Ove dve nagrađene učenice su zajedno sa svojim veroučiteljem Stanislavom Temerinac putovale na nagradno putovanje odnosno jednodnevni izlet 28.10.2017. godine. Trudom i zalaganjem naših učenica osvojena je i prelepa ikona Svetog Save za našu školu.

Nagrađeni učenici imali su priliku da uživaju u poseti brojnih znamenitosti: manastira Bođani, hrama u Apatinu, manastira Svetog Stefana kao i u Sabornog Hrama Svetog Georgija u Somboru.

U sali Crkvene opštine Sombor svi učenici i nastavnici su počašćeni prigodnim posluženjem. Potom je usledilo razgledanje i šetnja centrom Sombora.

NAGRADNO PUTOVANJE