U sredu 13. juna 2018. godine  učenici naše škole koji su postigli zapažene rezultate na raznim nivoima takmičenja bili su na nagradnoj ekskurziji u Beogradu. Sa njima su bili i njihovi nastavnici – mentori. Ukupno je bilo 26 učenika i 19 nastavnika.

Najpre su posetili Narodnu skupštinu Srbije, gde su imali vodiča – osobu zaduženu za odnose sa javnošću. Posetili su malu skupštinsku salu jer je u velikoj sali bilo zasedanje, kao i salon gde predsednik prima strane zvaničnike.

Zatim su posetili  Narodnu banku Srbije – Muzej novca gde su se upoznali sa istorijatom razvoja kovanog i papirnog novca u Srbiji od najranijeg perioda do danas.

Potom je usledila poseta i razgledanje  TC “ Ušće“ kao i ručak u Mekdonalds restoranu.

Iz Beograda su poneli lepe utiske i uspomene.

NAGRADNO PUTOVANJE U BEOGRAD