У среду 13. јуна 2018. године  ученици наше школе који су постигли запажене резултате на разним нивоима такмичења били су на наградној екскурзији у Београду. Са њима су били и њихови наставници – ментори. Укупно је било 26 ученика и 19 наставника.

Најпре су посетили Народну скупштину Србије, где су имали водича – особу задужену за односе са јавношћу. Посетили су малу скупштинску салу јер је у великој сали било заседање, као и салон где председник прима стране званичнике.

Затим су посетили  Народну банку Србије – Музеј новца где су се упознали са историјатом развоја кованог и папирног новца у Србији од најранијег периода до данас.

Потом је уследила посета и разгледање  ТЦ “ Ушће“ као и ручак у Мекдоналдс ресторану.

Из Београда су понели лепе утиске и успомене.

НАГРАДНО ПУТОВАЊЕ У БЕОГРАД