Обавештење за родитеље и ученике

Поштовани родитељи и ученици,

У наредној школској години, за све ученике од I до VIII разреда организује се основни модел рада у отежаним условима, који подразумева да се настава организује свакодневно у школи кроз непосредан образoвно – васпитни рад, а у складу са упутствима Министарства.

Разреди се не деле на групе, изузев VII/2 и VII/3.

За свако одељење и групу одређена је посебна учионица у којој се остварује настава, у складу са препоруком Министарства.

Часови трају 30 минута.

Ученици су дужни да носе маске и поштују физичку дистанцу.

Пријем полазника ППГ 31.8.2020 Силбаш на српском језику /према списку/ у 8,00 и 10,00 на ђачком улазу Силбаш на словачком језику у 12,30

на ђачком улазу у Деспотову од 8,00 часова

у Парагама од 8,00 часова

Пријем првака и петака одржаће се у понедељак 31.08.2020. године према следећем распореду:

У Парагама —— 10 часова

У Деспотову —– 11 часова и у

11.30 – I разред – У Силбашу ——- 12 часова и у 12.30 – V разред

Школска година почиње у уторак 01. септембра 2020. године.

Ученици од I до IV разреда наставу похађају у преподневној смени, са почетком у 7.30 часова.

Ученици од V до VIII разреда наставу похађају у поподневној смени са почетком од 13.30 часова.

Ученицима првог и петог разреда поделиће се приспели уџбеници. Неопходно је понети торбе/ранчеве.

Ученицима и радницима желимо сретан почетак и много успеха у наступајућој школској години.

У Силбашу, 26.08.2020. год.

Директор Ђока Милић,професор

СРЕЋАН ПОЧЕТАК !!!