PRIJEM PETAKA

Prijem petaka u sklopu tematske nedelje „Upoznajmo svet kroz igre, književnost, kulturu, istoriju, gastronomiju i dr.“ realizovan je drugog septembarskog petka u našoj školi u Silbašu. Učenici 7.1 razreda u saradnji sa odeljenjskim starešinom Darom Krunić, pedagogom Ivanom Knežević i psihologom Vladimirom Šimom, napravili su ankete za učenike 5. razreda. Petaci su dobili male poklone i čestitke od svojih starijih drugara, sedmaka. Učenike je pozdravila Katica Gajić, direktorka škole, a kratak razgovor sa đacima obavio je psiholog škole. Program su pripremile odeljenjske starešine 5. i 7. razreda Katarina Zelen, Goran Perić i Dara Krunić.

PRIJEM PRVAKA

Prvi septembarski dan za prvake bio je zaista poseban u sva tri mesta naše škole. Zakoračili su u đački život, njihovi stariji drugari pripremili su prelep i veoma bogat program, a direktorka Katica Gajić poželela im je dobrodošlicu.

Započinje novi deo njihovog života, njihovi učitelji družiće se sa njima i prenosiće im nova znanja.

U Silbašu učitelj 1.1 razreda je Miroslav Hložan, a 1.2 je učiteljica Zorka Karas.

Detalji iz Silbaša

Deo svečane atmosfere iz PARAGA dočaraće nekoliko fotografija. Učiteljica 1.3 razreda je Nada Torović.

Veoma svečano sa prelepim programom za prvake bilo je i u DESPOTOVU. Učiteljica 1.4 razreda je Natalija Ušjak.